Akce

Březen-Duben

čištění a sanitace boilerů a zásobníků TUV,  předsezóní příprava a ůdržba solárních systémů.

 

Boilery a zásobníky TUV:
Provádíme instalace, sanitace, čištění a opravy elektrických, plynových a kombinovaných boilerů  všech značek.
Všechny boilery a zásobníky vody a solární zásobníky během svého provozu ztrácejí svoji ůčinnost, postupně se naplňují vodním kamenem a vnitřní objem vody se zmenšuje. Po několika letech provozu dojde k efektu, že teplé vody z boileru je velmi málo a elektrokotel, plynový kotel, tepelné čerpadlo nebo solární systém stále nahřívá zásobník a jen pálí drahou energii, ale teplé vody je stále málo. Tyto bojlery, mají li efektivně fungovat a vydržet řadu roků je nutné je čistit a odstraňovat vodní kámen, který bojlery ničí a prožírá. V současné době je vodě v čr tolik vápníku a minerálů, že dokáží za 3 roky zcela zasypat 50ti litrovou nádrž-bojler a takový zanesený bojler spálí za rok zbytečně plyn či elektřinu za 3-6 tisíc korun.
Jako ochranu bojlerů a ostatních vodovodních zařízení nabízíme instalaci chemických filtrů a na přání i elektronických změkčovačů vody, které z pitné i užitkové vody odstraňují vápenaté soli a omezují tvorbu vodního kamene ve Vašich zařízeních.
Provádíme opravy a údržbu solárních systémů, výměnu a doplňování provozních kapalin, kontrolu expanzomatů a ochranných prvků a vše pro správný provoz solárního systému.

Akce celý rok

Oprava plynového kotle zdarma-záruka mobility